BIST Şirket Haberleri

Bülbüloğlu Vinç (BVSAN), Avrupa’da Fabrika Binası İçin Ek Sözleşme İmzaladı

Şubat 5, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Bülbüloğlu Vinç (BVSAN), Avrupa’da Fabrika Binası İçin Ek Sözleşme İmzaladı

Bülbüloğlu Vinç Sanayi (BVSAN), 85%’sine sahip olduğu Bülbüloğlu Çelik’in Avrupa’daki bir gıda fabrikasının binasına ilişkin olarak ek sözleşme imzaladığını duyurdu.

Şirketten KAP’a yapılan açıklamaya göre ek sözleşme, fabrikanın çelik binasının ikinci etabının üretimi ve teslimatını kapsıyor.

Anlaşma bedelinin 373 bin 500 dolar olduğu ifade edilen açıklamada, işin Nisan 2024’de teslim edilmesinin planlandığı belirtildi.

Şirket bugünkü anlaşmayla birlikte toplam iş sözleşmelerinin tutarını 2,2 milyar liraya çıkardı. Şirket son anlaşmasını 26 Ocak ve 8 Ocak’ta duyurmuştu. Bu anlaşmalar sırasıyla 1,3 milyon avro ve 9,1 milyon avro değerindeydi.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti