Bültenler

Bugün Gerçekleşmesi Beklenen Halka Arzlar 📜

September 22, 2021 • 3 dakika okuma süresi
Bugün Gerçekleşmesi Beklenen Halka Arzlar 📜

👀 Nasdaq Halka Arz Takvimine göre bugün halka arzını gerçekleştirmesi beklenen şirketler ⏬

👔 a.k.a Brands
2018 yılında kurulan a.k.a Brands, tüketiciye doğrudan satış gerçekleştiren, çeşitli moda markalarını bünyesinde barındıran, dijital ve küresel bir platformdur. a.k.a. Brands’in portföyündeki her marka farklı bir kitleyi hedeflemektedir. aka Brands, bünyesindeki markaların büyümesini hızlandırma, yeni pazarlarda ölçeklenmesine ve kârlılığını artırmasına yardımcı olma gibi amaçlarla esnek bir işletim modeli sürdürmektedir. a.k.a Brands’in portföyündeki mevcut markalar arasında Princess Polly, Culture Kings, Petal & Pup ve Rebdolls bulunmaktadır.

👩🏽‍💻 Freshworks
Freshworks, işletmelerin müşteri ve çalışan memnuniyeti sağlamalarını kolaylaştırmayı hedefleyen bir yazılım hizmetidir. Bunu, son kullanıcı için tasarlanmış bir hizmet olarak yazılım oluşturmaya ve sunmaya yönelik bir yaklaşım benimseyerek gerçekleştirir. Freshworks herkes için çalışan teknolojiler geliştirerek BT, müşteri hizmetleri, satış ekibi, pazarlamacılar ve İK’nın işlerini yapmasını ve müşterilerini memnun etmesini kolaylaştırır.

50 binden fazla şirket, müşteri deneyimi (CX, CRM) ve çalışan deneyimi (ITSM, HRSM) için Freshworks’ün SaaS’ını kullanmaktadır. Freshworks SaaS ürünleri, müşterinin 360 derecelik bir görünümünü sunar.

🆔 Sterling Check
Sterling, işe alım yapan şirketler adına potansiyel çalışanlarının geçmişlerinin ve kimliklerinin kontrollerini sağlar. İşe alım süreçlerinde kimlik doğrulama, ilaç ve sağlık taraması gibi hizmetler vermesinin yanı sıra işe alım sonrasında çalışanların izlenmesi ve takibini de gerçekleştirir.

Müşteri tabanı, Fortune 100’ün %50’sinden fazlası ve Fortune 500′ün %45’inden fazlası dahil olmak üzere toplam 40 binden fazla şirkete sahiptir.

🍞 Toast
T
oast Inc.; Boston, Massachusetts merkezli bulut tabanlı bir restoran yazılım şirketidir. Şirket, Android işletim sistemi üzerine kurulu bir restoran yönetimi ve satış noktası (POS) sistemi sunmaktadır. Toast, 2012 yılında Steve Fredette, Aman Narang ve Jonathan Grimm tarafından kurulmuştur.

Aşağıdaki tablodan şirketlerin halka arz detaylarını inceleyebilirsin! 👇🏼

Bugün Gerçekleşmesi Beklenen Halka Arzlar 📜

⚠ Bugün halka arz olması beklenen bu şirketler borsada işlem görmeye başladıklarında, Midas üzerinden al-sat işlemlerini gerçekleştirebileceksin.

Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı