Borsa Yorumları

Bu Hissenin Fiyatı İkiye Katlanabilir!

March 22, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Bu Hissenin Fiyatı İkiye Katlanabilir!

Wells Fargo’dan yapılan açıklamada, Ventyx (VTYX)’in immünoloji ve inflamasyon projelerine yönelik katalizörlerin, hissenin değerini ikiye katlamasına yardımcı olabileceği belirtildi.

Biyofarmasötik hissesini “YÜKSEK PORTFÖY AĞIRLIĞI” notuyla takibe başlayan analist Derek Archila, hisse için 12 aylık ortalamada 77 dolarlık bir fiyat hedefi belirledi. Bu fiyat hedefi, hissenin güncel fiyatına kıyasla önümüzdeki yıl 97%’nin üzerinde bir yükselme potansiyeli olduğuna işaret ediyor.

Dünkü bilgilendirme yazısında görüşlerini paylaşan analist, “VTYX’in küçük moleküllü immünoloji ve inflamasyon imtiyazı için önümüzdeki 12-18 aylık birçok katalizörün, hisseler açısından kayda değer bir yükseliş potansiyeli getirdiğine inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bu Hissenin Fiyatı İkiye Katlanabilir!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC