ABD Borsası Notları

Bu Hafta Gözler Muhteşem 7’lide!

January 29, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Bu Hafta Gözler Muhteşem 7’lide!

Geçen yıl endeksleri domine eden “Muhteşem Yedili”nin bilançoları bu hafta merakla bekleniyor. 👀

📈 Geçen yıl S&P 500’ün 26% değer kazanmasında Muhteşem Yedili’nin toplam katkısı 62% seviyesindeydi. Dolayısıyla bu şirketlerin beklentileri aşma başarısı yatırımlarını yönetmende sana yardımcı olabilir.

🤔 Peki, tarih tekerrür edecek mi? Muhteşem Yedili tekrardan SP500’ü sırtında taşıyabilecek mi?

Muhteşem Yedililer arasında yer alan Tesla, son bilançosunda beklentilerin altında bilanço açıklamasının yanı sıra zayıf bir görünüm sundu ve kafaları karıştırdı.

İşte bu yüzden, biz de senin için bu şirketlerin son 10 çeyrekteki bilançolarını inceledik ve piyasa beklentilerini aşma başarılarını derledik! 👇

Bu Hafta Gözler Muhteşem 7'lide!

📅 Bu hafta Microsoft (MSFT), Alphabet (GOOGL), Apple (AAPL), Amazon (AMZN) ve Meta Platforms (META) bilançoları piyasanın yönünde belirleyici olabilir.

Bu Hafta Gözler Muhteşem 7'lide!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı