Bültenler

Bu Hafta Açıklanması Planlanan Çeyrek Kazançlar – 11 Ekim 2021

October 11, 2021 • 2 dakika okuma süresi
Bu Hafta Açıklanması Planlanan Çeyrek Kazançlar – 11 Ekim 2021

13 Ekim Çarşamba 

✈️ ABD’nin Georgia merkezli Amerikan havayolu şirketi Delta Air Lines (NYSE: DAL)’ın, hisse başına 0,17 dolar kâr açıklaması bekleniyor. 

💰 Merkezi New York’ta bulunan Amerikan yatırım bankası ve finansal hizmetler şirketi JPMorgan Chase (NYSE: JPM)’in, 13 Ekim Çarşamba günü hisse başına 3 dolar kâr açıklaması bekleniyor.

14 Ekim Perşembe 

🍕 Merkezi ABD’nin Michigan eyaletinde bulunan, uluslararası pizza dağıtım şirketi Dominos Pizza (NYSE: DPZ)’nın, hisse başına 3,12 dolar kâr açıklaması bekleniyor.

🏦 Merkezi Kuzey Karolina’da yer bulunan, bankacılık ve finansal hizmetler alanında çok uluslu hizmet veren Bank of America (NYSE: BAC)’nın, hisse başına 0,71 dolar kâr açıklaması bekleniyor.

📊 Merkezi San Fransisco ve California’da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi Wells Fargo (NYSE: WFC)’nun, hisse başına 0,99 dolar kâr açıklaması bekleniyor. 

💵 Merkezi ABD’nin New York şehrinde bulunan Amerikalı yatırım bankası Morgan Stanley (NYSE: MS)’nin, hisse başına 1,69 dolar kâr açıklaması bekleniyor.

15 Ekim Cuma

💸 Çok uluslu bir ABD yatırım bankası olan Goldman Sachs (NYSE: GS)’in, hisse başına 10,15 dolar kâr açıklaması bekleniyor.

📁 Bu Yazıyı Hazırlarken Okuduğumuz Kaynaklar

Earnings Scheduled For October, 2021

📖 Sözlük

Hisse başına kâr (EPS) nedir?

Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. 

Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı