Borsa Haberleri

Boğaziçi Beton’dan Yeni İş Anlaşması

Mart 7, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Boğaziçi Beton’dan Yeni İş Anlaşması

Boğaziçi Beton (BOBET), Kalyon İnşaat ile İstanbul Kampüs Merkezi Projesi için sözleşme imzaladı.

KAP’a bildirilen açıklamaya göre sözleşme; söz konusu proje için hazır beton üretimi ve tedariğini kapsıyor. Bu kapsamda imzalanan sözleşmenin bedelinin 300 milyon TL tutarında olduğu ifade edildi. Yapılan açıklamada proje kapsamında anlaşılan tutarın değişkenlik gösterebileceği de belirtildi.

Mobil Beton Tesisi Kuracak

Diğer yandan şirket açıklamasında, anlaşmaya konu olan hazır beton üretimi için İstanbul’da mobil hazır beton tesisi kurulmasına karar verildiğini de duyurdu.

Boğaziçi Beton, son iş anlaşmalarını 9 Ocak 2024 ve 16 Ekim 2023 tarihlerinde imzalamıştı. Bu anlaşmaların tutarları ise sırasıyla 250 milyon TL ve 1,2 milyar TL olarak gerçekleşmişti.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti