Borsa Yorumları

BofA: Bu Geri Planda Kalmış Hisseler Yatırımcısını Şaşırtabilir!

April 14, 2023 • 1 dakika okuma süresi
BofA: Bu Geri Planda Kalmış Hisseler Yatırımcısını Şaşırtabilir!

JPMorgan Chase, Wells Fargo ve Citigroup gibi bankalardan bilanço açıklamaları gelmeye başlarken, Bank of America geri planda kalmış bazı hisseleri odağına aldı. 

Bank of America’nın olumlu eğilim gördüğü bu şirketlerin bilançoları da ilk çeyrekte Wall Street beklentilerini aşmış. Peki, bu hisseler hangileri? Bank of America ne demiş? Haydi birlikte bakalım.

BofA’nın Seçtiği Hisseler

  • Everest Re Group (RE) 
  • Arch Capital Group (ACGL)
  • Merck (MRK)
  • Resmed (RMD) 
  • Marathon Petroleum (MPC)

Bank of America’nın seçtiği beş hisseden biri olan Marathon Petroleum hissesi, yılbaşından bu yana 11,6% değer kazandı. Bir Refinitiv analist anketine göre, MPC’nin 17,6%’lık yükselme beklentisi de var. 

Citi’nin geçtiğimiz günlerde notunu yükselttiği Merck’ün de bilançosu beklentileri aşabilir. Merck’ü takip eden analistlerin 70%’i hisse için boğa (artış beklentisi) pozisyonu almış. 

BofA: Bu Geri Planda Kalmış Hisseler Yatırımcısını Şaşırtabilir!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC