BIST Şirket Haberleri

Birleşim Mühendislik’ten Şişecam Projesi için 7,85 Milyon Avroluk Sözleşme

October 17, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Birleşim Mühendislik’ten Şişecam Projesi için 7,85 Milyon Avroluk Sözleşme

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BRLSM), 17 Ekim 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden yeni bir iş ilişkisi duyurusu yaptı. 

Doğuş İnşaat ile Yapılan Sözleşme 📄

Birleşim Mühendislik A.Ş., ünlü firma Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş. ile Şişecam Kaposvar-Macaristan Cam Ambalaj Fabrikası’nın yapımı projesi çerçevesinde önemli bir anlaşmaya imza attı. 

Sözleşmenin Toplam Bedeli 🔍

Söz konusu sözleşme kapsamında, bina mekanik tesisat işleri için belirlenen bedel toplamda 7.85 milyon avro olarak açıklandı.

Projede Planlanan Süre 📅

Yapılan açıklamaya göre, sözleşme kapsamındaki işlerin tamamlanması için planlanan süre 12 aydır. Bu süre zarfında Şişecam Kaposvar-Macaristan Cam Ambalaj Fabrikası’nın yapımı tamamlanacak.

Birleşim Mühendislik'ten Şişecam Projesi için 7,85 Milyon Avroluk Sözleşme

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP