Borsa İstanbul

Birleşim Mühendislik’ten (BRLSM) 4,3 Milyon Avro’luk İş Sözleşmesi

December 19, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Birleşim Mühendislik’ten (BRLSM) 4,3 Milyon Avro’luk İş Sözleşmesi

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma (BRLSM) ve bağlı ortaklığı Erde Mühendislik ile Favori Çukurova Havalimanı İşletmeciliği arasında iki yeni iş sözleşmesi imzalandı.

BRLSM tarafından KAP’a yapılan açıklamada Birleşim Mühendislik mekanik tesisat işleri için 2 milyon Avro + KDV, Erde Mühendislik elektrik tesisat işleri için 2,3 milyon Avro + KDV olmak üzere toplamda 4,3 milyon Avro + KDV’lik sözleşme imzalandı.

TL cinsi 163,3 Milyon TL

İş anlaşmanın süresinin ise 3 ay olduğu belirtildi. Açıklamaya göre şirketin ve ortaklığının imzaladığı anlaşma bedeli TL cinsinden KDV dahil 163,3 milyon TL.

💸 Toplam İş Sözleşmesi

KAP’a yapılan açıklamada ayrıca şu ifadeler yer aldı:

“Çukurova Havalimanı Projesi’nin Mekanik ve Elektrik işleri için Şirket ve bağlı ortaklığının sözleşme bedeli daha önce imzalanan sözleşmeler ile birlikte güncel kurla (KDV Dahil) toplam 984.852.134 TL’ye ulaşmıştır.”

Birleşim Mühendislik'ten (BRLSM) 4,3 Milyon Avro'luk İş Sözleşmesi

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP