BIST Şirket Haberleri

Birleşim Mühendislik (BRLSM), 272,69 Milyon TL’lik İhaleyi Kazandı

August 21, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Birleşim Mühendislik (BRLSM), 272,69 Milyon TL’lik İhaleyi Kazandı

Birleşim Mühendislik‘in bağlı ortaklığı Erde Mühendislik A.Ş., Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastane İhalesi’ne teklifte bulundu. Bu önemli ihalenin, işveren REC Uluslararası İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Erde Mühendislik lehine sonuçlandığı bildirildi.

Sözleşme Detayları ve Rakamlar 📊

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklama yapan Birleşim Mühendislik, Elektrik Tesisat İşleri kapsamında 3,10 milyon dolar ve 142,98 milyon TL bedelle sözleşme görüşmelerine başlamış bulunmaktadır.

İlgili proje için bağlı ortaklık olan Erde Mühendislik’in imzalayacağı toplam sözleşme bedelinin güncel kurla 272,69 milyon TL (KDV dahil) olduğu belirtildi.

Projede Zamanlama 📅

Projenin tamamlanması için öngörülen süre ise 10 ay olarak belirlendi. 

Birleşim Mühendislik (BRLSM), 272,69 Milyon TL’lik İhaleyi Kazandı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP