Borsa Yorumları

Bilanço Sonuçları Öncesi Broadcom’a Yüksek Not

March 2, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Bilanço Sonuçları Öncesi Broadcom’a Yüksek Not

Susquehanna, güçlü kâr marjlarını ve büyüme potansiyelini öne çıkardığı Broadcom (AVGO) hisselerine yönelik beklentiler konusunda iyimserliğini artırıyor.

Analist Christopher Rolland çarşamba günü yaptığı açıklamalarda, Broadcom (AVGO) hisseleri için verdiği “Pozitif” notunu yineledi ve 12 aylık ortalama fiyat hedefi öngörüsünü 650 dolarda 685 dolara yükseltti. Çarşamba öğleden sonraki işlemlerde AVGO hisseleri yaklaşık 594,41 dolar seviyesinde sabit kaldı.

Çip üreticisi ilk çeyrek bilançosunu bugünkü kapanış sonrasında açıklamaya hazırlanıyor.

Analist Rolland konuya ilişkin olarak, “Broadcom’un emsallerine kıyasla sektör üstü performans göstermeye devam edeceğini düşündüğümüzden, genel anlamda beklentilere paralel bir bilanço ve muhtemelen biraz daha olumlu öngörüler bekliyoruz. AVGO’nun franchise işlerine, sermaye tahsisine ve entegrasyon stratejisine çok güveniyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bilanço Sonuçları Öncesi Broadcom’a Yüksek Not

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC