Bien Yapı Kaç Lot Verdi? Bien Yapı Halka Arz Başvuru Sonuçları

Mayıs 15, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Bien Yapı Kaç Lot Verdi? Bien Yapı Halka Arz Başvuru Sonuçları

Yurt içinde ve yurt dışında yer ve duvar seramiği, yer ve duvar karosu, vitrifiye ürünleri ve granit üretimi faaliyetlerinde bulunmak amacıyla kurulan Bien Yapı’nın halk arz başvuru sonuçları açıklandı

Halka arz olması heyecanla beklenen Bien Yapı şirketi, BIENYhisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görecek. Peki 42,80 TL’den halka arz olacak ​​Bien Yapı kaç lot verdi? Detayları içeriğin devamında bulabilirsin.

Bien Yapı Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Bien Yapı halka arzının büyüklüğü 3,7 milyar TL olarak açıklandı.

Halka arzı sırasında toplamda 72,32 milyon adet lot (hisse adedi) dağıttı. Aynı zamanda şirket hisselerini 30% oranında halka arz etmiş oldu.

Bien Yapı Kaç Lot Verdi?

Bien Yapı halka arzına 1.445.610 milyon bireysel yatırımcı katıldı. Buna göre başvuru yapan her yatırımcıya 36-37 lot (1540-1583 TL) dağıtım gerçekleşti.

Bien Yapı Kaç Lot Verdi? Bien Yapı Halka Arz Başvuru Sonuçları

Bien Yapı Ne Zaman İşlem Görecek?

Bien Yapı’nın 15 Mayıs günü başvuru sonucunun açıklanmasıyla birlikte 17-18 Mayıs’ta Borsa İstanbul’da “BIENY” koduyla işlem görmeye başlaması bekleniyor.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti