Borsa İstanbul

Aydem Enerji (AYDEM), 54 Araç Şarj İstasyonu Kurdu

December 18, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Aydem Enerji (AYDEM), 54 Araç Şarj İstasyonu Kurdu

Aydem Enerji Yenilenebilir Enerji (AYDEM) bünyesinde yer alan AYDEM Plus 54 adet araç şarj istasyonunun kurulumunu tamamladı.

🚘 54 Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Aydem Plus’ın elektrikli araçlar için geliştirdiği şarj istasyonu OOTOWATT, ağırlıklı Ege Bölgesi’nde olmak üzere İzmir, Denizli, Muğla, Aydın, Manisa, Balıkesir ve İstanbul’da 51 adet AC 4 adet DC olmak üzere toplamda 54 elektrikli araç şarj istasyonunun kurulumunu tamamladı.

Kişi ve şirketleri GES alanından kendi enerjisini üretmeyi teşvik etmeyi amaçlayan Aydem Plus, İzmir, İstanbul, Denizli, Muğla, Aydın, Balıkesir ve Manisa’da toplam 37 MW’lık  kapasiteye ulaşan kurulum anlaşmaları gerçekleştirdi. Ayrıca 11 MW’lık kurulumu devreye aldı.

Aydem Enerji (AYDEM), 54 Araç Şarj İstasyonu Kurdu

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks