Borsa Haberleri

Astor Enerji (ASTOR), 2 İhale Kazandı

January 29, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Astor Enerji (ASTOR), 2 İhale Kazandı

Astor Enerji (ASTOR), İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım ve Başkent Elektrik Dağıtım tarafından düzenlenen ihaleleri kazandığını KAP’a bildirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım tarafından düzenlenen ihale “Havalı Hücre&Köşk Standart Alımı”nı kapsıyor. Söz konusu ihalenin 2,5 milyon dolar bedelle kazanıldığı belirtildi.

Başkent Elektrik Dağıtım tarafından düzenlenen ihale ise yine “Havalı Hücre&Köşk Standart Alımı”nı kapsarken, bu anlaşmanın bedeli ise 7,1 milyon dolar olarak ifade edildi.

Şirket böylece her iki ihalenin toplam bedeli 9,7 milyon dolar olarak gerçekleşti.

ASTOR, ocak ayı içerisinde bu iki ihale dışında 4 iş ilişkisi daha açıkladı. Bu ilişkilerin tarihleri 2 Ocak, 11 Ocak (2 anlaşma), ve 19 Ocak olarak gerçekleşirken, anlaşma tutarları da sırasıyla, 1,7 milyon dolar, 15 milyon avro, 7,9 milyon dolar ve 1,1 milyon avro oldu.

Astor Enerji (ASTOR), 2 İhale Kazandı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP