Borsa Haberleri

Astor Enerji, 16,2 Milyon Dolarlık Sipariş Aldı

Şubat 23, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Astor Enerji, 16,2 Milyon Dolarlık Sipariş Aldı

Astor Enerji (ASTOR), Irak’ta yerleşik iki ayrı firmadan toplamda 16,2 milyon dolar değerinde sipariş aldı.

Astor Enerji’nin aldığı sipariş “transformatör” satışını kapsarken, anlaşmaların tutarları 3,5 milyon dolar ve 12,7 milyon dolar olarak açıklandı. Şirket böylece toplamda 16,2 milyon dolarlık sipariş anlaşmasına imza attı.

Şirket bu hafta Burkina Faso ve Hollanda’dan da sipariş aldığını açıklamıştı. Buna göre “Dağıtım transformatörü ve beton köşk” satışı kapsamında Burkina Faso’dan alınan sipariş tutarı 3,9 milyon avro değerinde gerçekleşmişti.

Diğer yandan şirket, “Güç transformatörü” satışına ilişkin Hollanda’dan 1,05 milyon avro sipariş aldığını da açıklamıştı.

İlgili içeriğe buradan ulaşabilirsin.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP