Asce GYO (ASGYO) Halka Arz Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Temmuz 31, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Asce GYO (ASGYO) Halka Arz Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Halka arz olması heyecanla beklenen Asce GYO şirketi, ASGYO hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görecek. Peki, 12,60 TL’den halka arz olan Asce GYO kaç lot verdi? Detayları içeriğin devamında bulabilirsin.

Asce GYO Halka Arz Büyüklüğü

Asce GYO halka arzının büyüklüğü 2 milyar TL olarak açıklandı. Halka arzı sırasında toplamda 165 milyon adet lot (hisse adedi) dağıttı.

Asce GYO Kaç Lot Verdi?

Asce GYO halka arzına 1,320 milyon adet bireysel yatırımcı katıldı. Yapılan başvuruya göre yatırımcılara 148 – 149 (1.864 – 1.877 TL) adet lot dağıtım gerçekleşti.

Asce GYO (ASGYO) Halka Arz Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Asce GYO Ne Zaman İşlem Görecek?

Asce GYO’nun 31 Temmuz Pazartesi günü başvuru sonucunun açıklanmasıyla birlikte 3 veya 4 Ağustos’ta Borsa İstanbul’da “ASGYO” koduyla işlem görmesi bekleniyor.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti