Borsa Haberleri

Arena Bilgisayar, General Mobile Markalı Ürünler İçin Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

Arena Bilgisayar, General Mobile Markalı Ürünler İçin Distribütörlük Anlaşması İmzaladı
Google News Icon Takip Et

Arena Bilgisayar (ARENA), Telpa Telekomünikasyon ile “General Mobile” Markalı ürünlerin Karışık Kanal satışı ve dağıtımı için distribütörlük anlaşması imzaladığını duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre satış ve dağıtım Arena Bilgisayar’ın 100% bağlı ortaklığı Arena Connect yapılacak. Yeni anlaşma ile markanın daha geniş bir pazara ulaşmasını sağlayacak yenilikçi bir yapı sayesinde daha entegre bir dağıtım ve satış ağı oluşturulması amaçlanıyor.

Açıklamada, anlaşmanın şirketin cirosunu “olumlu” etkilemesinin beklendiği ifade edilerek şöyle denildi:

“Bu gelişme ışığında markanın iş modeli daha da güçlendirilerek Karışık Kanaldaki Firmalar için yeni ve heyecan verici fırsatlar yaratılacağına inanıyoruz.”

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP