Analistlerin Yatırım Tavsiyeleri ve Hisse Senedi Önerileri

Analist Tavsiyeleri – 6 Kasım Haftası

Kasım 8, 2023 • 3 dakika okuma süresi
Analist Tavsiyeleri – 6 Kasım Haftası

Quanta Services (PWR) 

🎯 Goldman Sachs, Quanta Services’ın “NÖTR” notunu “AL” seviyesine yükseltti ve 12 aylık ortalama hedef fiyatını 211 dolardan 214 dolara taşıdı. 

 🔍 Ne demiş?

Goldman Sachs analistleri, şirketin süregelen uygulama geçmişi ve “görünüşte daha dirençli” müşterilere daha fazla maruz kalması göz önüne alındığında, hisselerdeki geri çekilmenin yatırımcılara bir alım fırsatı sunduğunu düşünüyor. Banka, özellikle Quanta’nın başlıca müşterilerinin yenilenebilir harcamaların yanı sıra iletim ve dağıtım projelerindeki büyüme hedeflerini yinelediklerini hatırlatarak bunun piyasalardaki satış dalgası sonrası hisse için iyi bir giriş noktası olduğuna inanıyor.  

Analist Tavsiyeleri - 6 Kasım Haftası

Glaukos (GKOS)

🎯 Wells Fargo, Glaukos’un “EŞİT PORTFÖY AĞIRLIĞI” notunu “YÜKSEK PORTFÖY AĞIRLIĞI” olarak güncelledi ve 12 aylık ortalama hedef fiyatını da 75 dolardan 83 dolara yükseltti.

🔍 Ne Demiş?

Wells Fargo analisti Larry Biegelsen söz konusu not yükseltmesinin arkasında son iki olumlu geri ödeme güncellemesinin ve önemli bir büyüme faktörünü temsil ettiğine inandığı iDose’un yaklaşan lansmanının olduğunu belirtiyor. Analist, model güncellemelerinin 2024 ve sonrasında şirkete yönelik tahminlerini konsensüsün oldukça üzerine çıkardığını söylüyor.

Analist Tavsiyeleri - 6 Kasım Haftası

Datadog (DDOG) 

🎯 Canaccord, Datadog’un “AL” notunu korurken hissenin 12 aylık ortalama hedef fiyatını 95 dolardan 120 dolar seviyesine taşıdı.

🔍 Ne Demiş?

Canaccord analistleri şirketin giderek daha büyük anlaşmalar imzalamadaki başarısının, gözlemlenebilirlik alanındaki kanıtlanmış geçmiş performansının yanı sıra platformunun güvenlik ve makine öğrenimi gibi alanlara doğru genişleme çabaları gösterdiğini söyledi.

Analist Tavsiyeleri - 6 Kasım Haftası

Celsius Holdings (CELH)

🎯 Ladenburg, Celsius Holdings’in 12 aylık ortalama hedef fiyatını 66,75 dolardan 200 dolara taşıdı ve hissenin “AL” notunu korudu. 

 🔍 Ne demiş?

Ladenburg analisti Jeffrey Cohen, hedef fiyata yönelik söz konusu güncellemenin arkasında Celsius’un 2 Kasım’da duyurduğu 3’e 1 hisse bölünmesi olduğunu belirtti. Hisseler, 15 Kasım’da bölünmeye göre düzeltilmiş bazda işlem görmeye başlayacak. Cohen, şirketin üçüncü çeyrekteki yorumlarına ve mali performansına dayanarak 2024 ve 2025 mali yıllarında sırasıyla 2,1 milyar dolar ve 3 milyar dolar gelir tahmin ediyor.

Analist Tavsiyeleri - 6 Kasım Haftası

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: The Fly

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti