Borsa Yorumları

Alüminyum Ürünleri Üreticisi 30%’dan Fazla Yükselebilir!

February 24, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Alüminyum Ürünleri Üreticisi 30%’dan Fazla Yükselebilir!

Credit Suisse’e göre, alüminyum şirketi Constellium (CSTM) hisseleri görmezden gelinmeyecek kadar ucuz görünüyor.

Perşembe günkü müşteri bilgilendirme yazıs ında kurumun Constellium için iyimser düşündüğünü vurgulayan analist Curt Woodworth, 12 aylık ortalamada 22 dolarlık fiyat hedefinin perşembe günkü kapanışa göre yaklaşık 34% artış potansiyeli içerdiğini belirtti.

Constellium devam eden enflasyonist baskılarla yüzleşirken, Woodworth şirket yönetimine olan güveninin altını çizdi.

Analist, “2022’deki mükemmel fiyat-maliyet performansı ve bunun yanı sıra enerji fiyatlarındaki bir miktar toparlanmanın ve 4. çeyrekte kaydedilen güçlü fiyatlama aksiyonlarının etkisiyle beklenenden daha iyi gelen 2023 öngörüleri, CSTM’nin iyi performans sergilemeye devam ettiğini gösteriyor.” ifadelerini kullandı.

Alüminyum Ürünleri Üreticisi 30%’dan Fazla Yükselebilir!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC