Borsa Haberleri

Agrotech’ten BYCHAT İçin BAE’de Katıldığı İhaleyi Kazandı

Şubat 19, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Agrotech’ten BYCHAT İçin BAE’de Katıldığı İhaleyi Kazandı

Agrotech Yüksek Teknoloji (AGROT), 90% bağlı ortaklığı Grid Teknoloji’nin Yapay Zeka (AI) ve robotik yazışma tabanlı yeni nesil E-Ticaret Komünite Yönetimi ürünü BYCHAT için Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) katıldığı ihaleyi kazandığını açıkladı.

KAP’a yapılan açıklamaya göre Birleşik Arap Emirlikleri’nin prestijli organizasyonlarından Turkish Business Council (TBC) tarafından açılan ihale, 2000’den fazla üye ve şirkete hizmeti kapsıyor.

Bu çerçevede şirket yetkililerinin 20 Şubat tarihinde Dubai’ye giderek Turkish Business Council ile yapacakları sözleşmeyi imzalayacakları bildirildi.

Ares Teknoloji İle İş Ortaklığı İmzalamıştı

Şirket geçtiğimiz hafta BYCHAT’in yeterlilik testini geçtiğini ve Ares Technology ile bir yıllık White-Label iş ortaklığı sözleşmesi imzaladığını açıklamıştı.

İlgili içeriğe buradan ulaşabilirsin.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP