BIST Şirket Haberleri

Agrotech’ten (AGROT) Dev İhale Açıklaması

Agrotech’ten (AGROT) Dev İhale Açıklaması
Google News Icon Takip Et

Agrotech Yüksek Teknoloji (AGROT), 300 milyon dolarlık bir ihaleye katılma hakkı kazandığını KAP’a bildirdi.

Yapılan açıklamaya göre şirket, Türkmen Telekom firmasının Bilgi Sistemleri, Siber Güvenlik ve Dijital Güvenlik modernizasyonu, yeni ekipman ve güvenlik yazılımı alım ve kurulum ihalesine katılmaya hak kazandı.

Yapılan açıklamaya göre ihaleye ilişkin gelişmelerin ilerleyen süreçlerde açıklanacağı ifade edildi.

23 Kasım 2023’te halka arz olan Agrotech birçok iş anlaşmalarına imza atmaya devam ediyor. Şirket, son olarak geçtiğimiz hafta 90% bağlı ortaklığı Grid Teknoloji’nin Yapay Zeka (AI) ve robotik yazışma tabanlı yeni nesil E-Ticaret Komünite Yönetimi ürünü BYCHAT’in Birleşik Arap Emirlikleri’nin prestijli organizasyonlarından Turkish Business Council (TBC) tarafından açılan ihaleyi kazandığını duyurmuştu.

Şirket ayrıca Dubai’de “Agrotech Global” unvanlı yeni bir şirket kuracağını da açıklamıştı.

İlgili İçeriğe Buradan Ulaşabilirsin.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP