Borsa Haberleri

Agrotech’in Bağlı Ortaklığı Depoculuk Faaliyetine Başladı

Mart 20, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Agrotech’in Bağlı Ortaklığı Depoculuk Faaliyetine Başladı

Agrotech Yüksek Teknoloji (AGROT), bağlı ortaklığı Ayazağa Depoculuk ve Lojistik’in depoculuk ruhsatı alarak faaliyetlerine başladığını açıkladı.

Şirketin KAP’a yaptığı açıklamaya göre bu kapsamda Ayazağa Depoculuk ve Lojistik ile Fastlog Otomotiv Lojistik arasında 20 Mart 2024 (bugün) “İşletmecilik Sözleşmesi” imzalandı.

Agrotech yaptığı açıklamada, bahse konu sözleşmeyle; 2024 yılı için 1,1 milyar TL, 2025 yılı için 3,2 milyar TL’lik ciro hedeflendiğini ifade etti.

Şirket bugün yaptığı bir diğer KAP açıklamasında ABD Silikon Vadisi’nde şirket kurma kararı aldığını duyurmuştu. Buna göre söz konusu şirket ABD’de Agrotech’in birçok ülkeye ihracatını gerçekleştirdiği yapay zeka temelli e-ticaret, e-sağlık ve akıllı tarım uygulamalarının satışını yapacak.

İlgili içeriğe buradan ulaşabilirsin.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti