Borsa Haberleri

Agrotech, Zincir Marketlerle Satış Sözleşmesi İmzaladı

April 4, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Agrotech, Zincir Marketlerle Satış Sözleşmesi İmzaladı

Agrotech Yüksek Teknoloji (AGROT), HÜNNAP Marka Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi ürünü için ulusal ve yerel zincir marketlerle anlaşma sağlandığını açıkladı.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre yapılan anlaşma, bahse konu üründen 1 milyon kutu satışını kapsıyor.

1 Milyar TL’lik Anlaşma Duyurmuştu

Agrotech, 14 Şubat’ta HÜNNAP markası altında üretilen ürünlerin alımı için 1 milyar TL’lik anlaşma duyurmuştu. Bahse konu anlaşmada HÜNNAP markalı tüm atıştırmalık çeşitleri ile suppliment eczacılık ürünlerine 1 milyar TL’lik alım güvencesi verildiği açıklanmıştı.

Ayrıca HÜNNAP markasının keçi sütü ile üretilen bebe bisküvisi ve maması üretmesi, geniş tedarik zinciri ağına sahip olması ile gerek iç piyasada gerekse dış piyasada yoğun talep görmesinin beklendiği de ifade edilmişti.

İlgili İçeriğe Buradan Ulaşabilirsin.

Agrotech, Zincir Marketlerle Satış Sözleşmesi İmzaladı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP