Borsa Haberleri

Agrotech, 1 Milyar TL’lik Ürün Alım Sözleşmesi İmzaladı

Şubat 14, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Agrotech, 1 Milyar TL’lik Ürün Alım Sözleşmesi İmzaladı

Agrotech (AGROT), HÜNNAP markası altında üretilen ürünlerin alımı için sözleşme imzaladı.

KAP’a yapılan açıklamaya göre anlaşma değeri 1 milyar TL olarak belirlendi. Bu kapsamda Agrotech, söz konusu firmaya gerekli hammadde tedariğinde bulunacak. HÜNNAP tarafından işlenen ürünler ise Agrotech’e teslim edilecek.

Açıklamada, HÜNNAP markalı tüm atıştırmalık çeşitleri ile suppliment eczacılık ürünlerine 1 milyar TL’lik alım güvencesi verildiği açıklandı.

Öte yandan şirket, HÜNNAP markasının Türkiye’de ilk ve tek keçi sütü ile üretilen bebe bisküvisi ve maması üretmesi, geniş tedarik zinciri ağına sahip olması ile gerek iç piyasada gerekse dış piyasada yoğun talep bekliyor.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti