BIST Şirket Haberleri

Adel Kalemcilik (ADEL) Kuzey Amerika Pazarına Açılıyor

Ağustos 3, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Adel Kalemcilik (ADEL) Kuzey Amerika Pazarına Açılıyor

Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın en büyük kırtasiye ürünleri üreticisi olan Adel Kalemcilik, ihracat ağını genişletmeye hazırlanıyor. Şirket, 40’ın üzerinde ülkede gerçekleştirdiği ihracat faaliyetlerini Kuzey Amerika pazarında artırmayı planlıyor. 🌍

ASD Market Week Fuarına İlk Katılım 📅

Adel Kalemcilik, 20-23 Ağustos tarihlerinde Las Vegas Convention Center’da gerçekleşecek, tüketim ürünleri konusunda dünyanın en büyük fuarlarından biri olan ASD Market Week’e ilk defa katılacak. 

ASD Market Week, tüketim ürünleri sektöründe çeşitli sektörlerden tedarikçilerle alıcıları buluşturan bir platform. Fuar, yaklaşık 1800 tedarikçinin ve ABD, Latin Amerika, Kanada, Porto Riko gibi ülkelerden 50 binin üzerinde ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşiyor.

Adel Kalemcilik Genel Müdüründen Açıklama 📣

Adel Kalemcilik Genel Müdürü Oğuz Uçanlar, fuarla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Önümüzdeki dönemde, halihazırda 40’ın üzerinde ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracat faaliyetlerimizi yeni uluslararası iş birliği fırsatlarıyla geliştirmeyi ve çoğaltmayı hedefliyoruz.” dedi. Uçanlar, bu fuarla birlikte Kuzey Amerika pazarında, ihracat faaliyetlerini geliştirmeye yönelik yeni ve önemli iş birliği fırsatları yakalayacaklarını belirtti.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti