Yeni Halka Arzlar ve Halka Arz Takvimi

1000 Yatırımlar Holding Kaç Lot Verdi? BINHO Halka Arz Başvuru Sonuçları

November 16, 2023 • 2 dakika okuma süresi
1000 Yatırımlar Holding Kaç Lot Verdi? BINHO Halka Arz Başvuru Sonuçları

2022 yılında kurulan ulaşım, yazılım ve enerji gibi farklı alanlarda güvenli platformlar ve yenilikçi çözümlerle daha iyi bir gelecek modeli üzerinde çalışan 1000 Yatırımlar Holding’in halka arz başvuru sonuçları açıklandı.

Yatırımcıların halka arzını heyecanla beklediği 1000 Yatırımlar Holding, “BINHO” hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görecek. Peki, 125 TL’den halka arz olan 1000 Yatırımlar Holding kaç lot verdi? Detayları içeriğin devamında bulabilirsin.

1000 Yatırımlar Holding Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

1000 Yatırımlar Holding halka arzının büyüklüğü 1,18 milyar TL olarak açıklandı.

Halka arzı sırasında toplamda 9,5 milyon adet lot (hisse adedi) dağıtıldı. Aynı zamanda şirket hisselerini 20,21% oranında halka arz etmiş oldu.

1000 Yatırımlar Holding Halka Arz  Kaç Lot Verdi?

1000 Yatırımlar Holding (BINHO) halka arzına katılan 3.048.929yatırımcının talebi karşılandı.

Buna göre hesap başı yatırımcılara en fazla 4 lot (500) pay dağıtımı gerçekleşti.

1000 Yatırımlar Holding Ne Zaman İşlem Görecek?

1000 Yatırımlar Holding resmi olmayan açıklamaya göre 22-23 Kasım’da Borsa İstanbul’da “BINHO” koduyla işlem görmeye başlaması bekleniyor.

1000 Yatırımlar Holding Kaç Lot Verdi? BINHO Halka Arz Başvuru Sonuçları

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

“Halka arz edilen paylara ilişkin yatırım kararının izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusunun incelenmesi suretiyle verilmesi gerekmektedir. Söz konusu izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusu Kamuyu Aydınlatma Platformu (www.kap.org.tr), 1000.com.tr web sitelerinde ilan edilmiştir. Payların halka arz fiyatının belirlenmesinde Sermaye Piyasası Kurulu’nun ya da Borsa İstanbul A.Ş. herhangi bir takdir yetkisi ya da onayı bulunmamaktadır. Burada yer alan şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Bu Bülteni Hazırlarken Okuduğumuz Kaynaklar

Onaylı İzahname