Borsa Yorumları

100% Yükselme Potansiyeli Olan Biyoteknoloji Hissesi

March 9, 2023 • 1 dakika okuma süresi
100% Yükselme Potansiyeli Olan Biyoteknoloji Hissesi

Credit Suisse, Mineralys Therapeutics (MLYS)’in obezite kaynaklı hipertansiyon alanında başarı kaydetme konusunda doğru yolda olduğunu ve bunun hisse için önemli kazanımlara dönüşebileceğini açıkladı.

Analist Richard Law, sağlık hizmetleri hissesini “SEKTÖR ÜSTÜ PERFORMANS” notuyla takip etmeye başladı. Law’ın 12 ay ortalamada 40 dolarlık fiyat hedefi, önümüzdeki 12 ay içinde hissenin pazartesi seansındaki kapanışına kıyasla 100%’den fazla yükselme potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Dirençli hipertansiyon konusunda henüz karşılanmamış büyük bir ihtiyaç var” diyen analist, Mineralys (MLSY)’in “hedefe odaklı ve metodik bir yaklaşımla potansiyel olarak sınıfında en iyi verilere” sahip olduğunu sözlerine ekledi.

100% Yükselme Potansiyeli Olan Biyoteknoloji Hissesi

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC