QUAGR Hisse - QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş.

₺3,38

Güncel Fiyat

₺32.248.060,27

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.08 (-2.31%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

QUAGR Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺3,38

Satış

₺3,38

Günlük Değişim %

-2,31%
Günlük Hacim (TL) ₺32.248.060,27
Taban ₺3,12

Haftalık En Yüksek

₺3,52

Aylık En Yüksek

₺3,86
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺8.923.200.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,59%
Volatilite 0,87%

Açılış Fiyatı

₺3,39

Alış

₺3,37

Günlük Değişim (TL)

₺-0,08
Tavan ₺3,80

Haftalık En Düşük

₺3,37

Aylık En Düşük

₺3,29
PD/DD 1,08

Sermaye

₺2.640.000.000,00
Net Kâr ₺-428.572.772,00

QUAGR - Şirket Hakkında

QUAGR şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. QUAGR ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

YAVUZ ARICAN

Kuruluş Tarihi

21/07/2015

Halka Arz Tarihi

06.04.2021

Sektör

Yurt içinde ve yurt dışında seramik, vitrifiye, teknik granit ve karo hammaddeleri ile yapıştırıcıları üretimi, alım satımı

Çalışan Sayısı

1076

Adres

Cumhuriyet Mahallesi 1955 Sk. No: 1/11 Efeler/Aydın

Merkez

TR

QUAGR Ortaklık Yapısı

Missing Image

QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş.

2016 yılının Temmuz ayında Aydın Söke Organizasyon Sanayi Bölgesinde başlayan üretimleri, QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.)’yi bugün bölgenin en önemli tesislerinden biri haline getiriyor. Şirket, bugün 265.650.75 metrekare (m2) açık alan ve 144.832.28 m2 kapalı alan üzerine kurulu bir tesisle hizmet vermeye devam ediyor. QUA Granite, kaplama sektöründe en yüksek katma değere sahip ürün grubu olan teknik granit ve sırlı granit üretmek üzere pek çok farklı faaliyet gerçekleştiriyor. Şirket, aynı zamanda Türkiye'nin yalnızca teknik granit üretimi yapan en büyük tesisine sahip olma özelliği taşıyor.

QUA Granite Hakkında:

QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş., yeni açılan üretim hatlarıyla birlikte yıllık kapasitesini 41 milyon metrekareye yükseltmiş bir şirket olarak bilinmektedir. Ali Ercan tarafından kurulmuş olan şirketin yönetim kurulu başkanlığı görevini de Ali Ercan yürütmektedir. Şirket, gün içerisinde bini aşkın personelle hizmet vermektedir.

QUA Granite’in satış gelirinin yaklaşık yüzde 205’ini ihracattan elde ettiği bilinmektedir. Şirketin AB ülkeleri ve ABD olmak üzere 100’ün üzerinde ülkeye satış gerçekleştirdiği bilinmektedir. QUA Granite tarafından gerçekleşen ihracatın yüzde 70’i Avrupa’ya yapılmaktadır.

QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş., yurt içinde 86 bayiye sahiptir ve yurt dışında çok sayıda distribütör ve yapı market zincirlerine ürün satmaktadır. Şirket mimarlar, inşaat şirketleri ve bireysel tüketiciler için üretim yapmaktadır. QUA Granite dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapıyor olmasıyla portföyünü geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

Şirket, 5- 6 Nisan 2021 tarihlerinde 16,46 TL fiyatla halka arz olmuştur. Halka arz büyüklüğü ise 395.040.000 TL olarak belirlenmiştir. Şirket, Borsa İstanbul (BİST)’da QUAGR hisse koduyla işlem görmektedir. QUA Granite hisseleri BİST Kurumsal Yönetim endeksinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl QUAGR hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına QUAGR yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca QUA GRANITE HAYAL YAPI VE URUNLERI SANAYI TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
QUAGR yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.