PNLSN Hisse - Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺82,30

Güncel Fiyat

₺26.485.323,25

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.1 (0.12%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

PNLSN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺82,30

Satış

₺82,35

Günlük Değişim %

0,12%
Günlük Hacim (TL) ₺26.485.323,25
Taban ₺74,10

Haftalık En Yüksek

₺89,95

Aylık En Yüksek

₺93,25
F/K 26,56

Piyasa Değeri

₺6.172.500.000,00

Yabancı Oranı (%)

2,80%
Volatilite 3,95%

Açılış Fiyatı

₺82,20

Alış

₺82,30

Günlük Değişim (TL)

₺0,10
Tavan ₺90,50

Haftalık En Düşük

₺81,20

Aylık En Düşük

₺79,85
PD/DD 4,88

Sermaye

₺75.000.000,00
Net Kâr ₺232.388.217,00

PNLSN - Şirket Hakkında

PNLSN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. PNLSN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

18/03/2004

Halka Arz Tarihi

11.02.2022

Çalışan Sayısı

182

Adres

Maidan İş ve Yaşam Merkezi Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No:4 A Blok 3.Kat Daire: 18 Çankaya / Ankara

Merkez

TR

PNLSN Ortaklık Yapısı

Missing Image

Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Sinüs formlu gizli vidalı cephe panelleriyle binalara hem teknik hem de estetik açıdan yeni çözümler sunan Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), Maşlak Holding ve Azimut Portföy Erciyes Hisse Senedi Serbest Özel Fon ortaklığında kuruldu. 2004 yılında Ankara Polatlı Organize Sanayi Bölgesinde kurulan Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., çatı ve cephe sistemleri konusunda güçlü üretimler gerçekleştiriyor. Şirketin üretim alanları arasında sandviç panel ve gizli vidalı cephe paneli gibi pek çok farklı ürün grubu yer alıyor.

Panelsan Hakkında:

Panelsan’ın ana merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Şirket, ana metal sanayi imalat sektöründe faaliyet göstermektedir. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., günümüzde yurt içi pazarlarda faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 9-10-11 Şubat 2022 tarihlerinde 10,20 TL sabit fiyat halka arz edilmiştir. Şirkete ait hisseler Borsa İstanbul (BIST)’da ilk kez 18 Şubat 2022 tarihinde işlem görmüştür. Panelsan’ın halka arzı için Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumu tercih edilmiştir. Şirketin toplamda 19,250,000 lot paya sahip olduğu bilinmektedir.

Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait hisseler PNLSN hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Panelsan hisseleri BIST ANA, BIST HALKA ARZ, BIST TÜM, BIST METAL ANA, BIST KATILIM TÜM, BIST SINAİ, BIST KATILIM 100, BIST TÜM-100 ve BIST ANKARA endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl PNLSN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına PNLSN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca PANELSAN CATI CEPHE SISTEMLERI SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
PNLSN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.