PEGYO Hisse - Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺0,00

Güncel Fiyat

₺0,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺ (%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

PEGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺0,00

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

0,00%
Taban ₺0,00

Haftalık En Yüksek

₺0,00

Aylık En Yüksek

₺0,00
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺0,00

Yabancı Oranı (%)

0,00%
Volatilite 0,00%

Açılış Fiyatı

₺0,00

Alış

₺0,00

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺0,00

Haftalık En Düşük

₺0,00

Aylık En Düşük

₺0,00
PD/DD 0,00

Sermaye

₺0,00
Net Kâr ₺0,00

PEGYO - Şirket Hakkında

PEGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. PEGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Merkez

TR

PEGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Global Yatırım Holding Anonim Şirketi (A.Ş.) tarafından kurulan Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 2006 yılından beri bugünkü ismiyle faaliyet göstermeye devam ediyor. Şirket gayrimenkule dayalı sermaye piyasası araçları ve gayrimenkul projeleri başta olmak üzere yatırım yapma amacıyla kuruluyor. Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. kısa süre içerisinde büyük bir gelişme göstererek sektörde bilinirliğini artırıyor. Sektörünün öncülerinden biri olmasını sağlayacak faaliyetleri ile Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., yatırım ortaklığı sektöründe faaliyet göstermeye devam ediyor. Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin bugüne dek gerçekleştirdiği pek çok proje ve buna bağlı olarak farklı yatırımlar bulunuyor.

Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin gayrimenkul ve yatırım ortaklıkları ile mali kuruluşlar sektöründe faaliyet gösterdiği bilinmektedir. Ana merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., faaliyetlerini Ankara’dan yürütmektedir. Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Maya Turizm Ltd. ile iştirak ve Ardus Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. ile ortak olarak varlığını sürdürmektedir.

Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Oğuz Satıcı, Serdar Kırmaz, Faruk Rüyal Ergül, Mehmet Kutman ve Ayşegül Bensel bulunmaktadır. Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’in genel müdürlüğünü ise Fatma Gül Çevik üstlenmektedir.

Ana Pazar’da faaliyet gösteren Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri Borsa İstanbul (BİST)’da ilk kez 24 Ocak 1992 tarihinde işlem görmüştür. Şirketin aynı tarihte halka arz edildiği ve toplamda 136,129,050 lot paya sahip olduğu bilinmektedir. Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri PEGYO hisse kodu kısaltmasıyla farklı borsa endekslerinde işlem görmeye devam etmektedir. Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisselerinin işlem gördüğü endeksler arasında BİST MALİ, BİST TÜM, BİST TÜM-100, BİST ANA ve BİST GAYRİMENKUL YAT. ORT. endeksleri yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl PEGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına PEGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca PERA YATIRIM HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
PEGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.