LRSHO Hisse - Loras Holding A.Ş.

₺3,73

Güncel Fiyat

₺27.884.698,96

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.03 (0.81%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

LRSHO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺3,73

Satış

₺3,75

Günlük Değişim %

0,81%
Günlük Hacim (TL) ₺27.884.698,96
Taban ₺3,36

Haftalık En Yüksek

₺3,83

Aylık En Yüksek

₺4,57
F/K 8,90

Piyasa Değeri

₺2.864.640.000,00

Yabancı Oranı (%)

6,58%
Volatilite 4,32%

Açılış Fiyatı

₺3,72

Alış

₺3,73

Günlük Değişim (TL)

₺0,03
Tavan ₺4,10

Haftalık En Düşük

₺3,58

Aylık En Düşük

₺3,38
PD/DD 1,75

Sermaye

₺768.000.000,00
Net Kâr ₺321.807.000,00

LRSHO - Şirket Hakkında

LRSHO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. LRSHO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

MEHMET MERT DORMAN

Kuruluş Tarihi

18/05/1993

Halka Arz Tarihi

28.06.1994

Sektör

YATIRIM,ORGANIZASYON,YÖNETIM VE DANIŞMANLIK

Çalışan Sayısı

649

Adres

Musalla Bağları Mah.Kule Caddesi Kule Plaza Kat:36 No:2/62 Selçuklu/KONYA

Merkez

TR

LRSHO Ortaklık Yapısı

Missing Image

İttifak Holding A.Ş.

İttifak Holding Anonim Şirketi (A.Ş.), farklı sektörlerde büyümesine takiben 1993 yılında holdingleşmiş ve Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)’na kaydolmuş bir şirket olarak biliniyor. Sinan Çolak tarafından 1989 yılında Bulgaristan’ın Razgrad şehrinde kurulan İttifak Holding A.Ş., günümüzde Türkiye’nin önemli üretim alanlarının pek çoğunda öne çıkıyor.

İttifak Holding Hakkında:

İttifak Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul, yatırım, makine ve enerji alanlarında faaliyet göstermektedir. Sürdürülebilir büyüme ve verimlilik faaliyetlerini her zaman ana temel alan İttifak Holding, güçlü stratejileriyle çalışmalarını daha verimli hale getirmektedir. Şirket, günümüzde Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeye dayalı gücü olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketin temelleri, 1988 yılında 20 idealist girişimci tarafından atılmıştır. İttifak Holding A.Ş., bugünün en önemli şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.

İttifak Holding A.Ş. birçok farklı alanda faaliyet gösteren geniş bir şirketler topluluğu olarak bilinmektedir. Şirket yatırım, organizasyon, eğitim ve danışmanlık alanlarında oldukça etkin bir şekilde faaliyet göstermektedir. İttifak Holding’in birçok farklı grup şirketine sahip olması konut, sanayi, sağlık ve gıda gibi alanlarda da öne çıkmasını sağlamaktadır. 

Şirket, pek çok alanda üretim yapıyor olmasıyla Türkiye için en önemli holding gruplarından biri olarak ele alınmaktadır. İttifak Holding A.Ş.’nin grup şirketleri arasında Selva Gıda, Adese, Seha Yapı, Kulesite, Ereğli Parksite, Kule Yönetim, Belya, Seleks, Selet, Norm Yeşil Enerji, Big Power Enerji, Big Power Elektrik, İrent Filo ve İmaş Makine yer almaktadır.

İttifak Holding A.Ş., 28 Haziran 1994 tarihinde halka arz olmuştur. Şirket, Borsa İstanbul (BİST)’da ITTFH hisse koduyla işlem görmektedir. İttifak Holding hisseleri, Borsa İstanbulda BİST Ana, BİST Tüm-100, BİST Mali, BİST Holding ve Yatırım ve BİST Konya endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl LRSHO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına LRSHO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca LORAS HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
LRSHO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.