IDEAS Hisse - İdealist Danışmanlık A.Ş.

₺0,00

Güncel Fiyat

₺0,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺ (%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

IDEAS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺0,00

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

0,00%
Taban ₺0,00

Haftalık En Yüksek

₺0,00

Aylık En Yüksek

₺0,00
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺0,00

Yabancı Oranı (%)

2,76%
Volatilite 0,00%

Açılış Fiyatı

₺0,00

Alış

₺0,00

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺0,00

Haftalık En Düşük

₺0,00

Aylık En Düşük

₺0,00
PD/DD 0,00

Sermaye

₺0,00
Net Kâr ₺0,00

IDEAS - Şirket Hakkında

IDEAS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. IDEAS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Merkez

TR

IDEAS Ortaklık Yapısı

Missing Image

İdealist Danışmanlık A.Ş.

6 Ekim 2005 tarihinde kurulan İdealist Danışmanlık Anonim Şirketi (A.Ş.) geliştirme hizmetleri, araştırma ve danışmanlık sektöründe faaliyet gösteriyor. İdealist Danışmanlık A.Ş.’nin ortakları arasında Hedef Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.  ve Namık Kemal Gökalp bulunuyor. Şirketin iştirakleri arasında ICRYPEX Bilişim A.Ş. ve İdeal Data Finansal Teknolojiler A.Ş. yer alıyor. İdealist Danışmanlık A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında ise Namık Kemal Gökalp, Sibel Gökalp ve Süleyman Arpaslan bulunuyor. 

İdealist Danışmanlık Hakkında:

Yönetim danışmanlık hizmetleri sunan ve Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan İdealist Danışmanlık A.Ş., yurt içi pazarlarda aktif bir rol oynamaktadır. İdealist Danışmanlık A.Ş. danışmanlığın yanı sıra eğitim, fasilitasyon ve üretici konferansları gibi faaliyetleri de yürütmektedir.

Gerçekleştirdiği çalışmalarla sektörün öncülerinden biri olmayı başaran İdealist Danışmanlık A.Ş., alanında uzman ekibiyle bulunduğu sektörlerde öne çıkmaktadır. Şirketin ana merkezi İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yer almaktadır.

İdealist Danışmanlık A.Ş. 22-23 Mayıs 2012 tarihlerinde 3,62 TL fiyatla halka arz olmuştur. Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumuyla halka arz edilen İdealist Danışmanlık A.Ş., 7,483,457 lot fiili dolaşımdaki paya sahiptir. 

Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlemini 30 Mayıs 2012 tarihinde gerçekleştiren İdealist Danışmanlık A.Ş., Ana Pazar’da işlem görmektedir. IDEAS hisse koduyla işlem gören İdealist Danışmanlık hisseleri BİST HİZMETLER, BİST TÜM, BİST TÜM-100, BİST İSTANBUL ve BİST ANA endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl IDEAS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına IDEAS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca SKYALP FINANSAL TEKNOLOJILER VE DANISMANLIK A.S. hissesi alabilirsin.
IDEAS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.