BRYAT Hisse - Borusan Yatırım ve Pazarlama A.Ş.

₺2.772,50

Güncel Fiyat

₺0,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BRYAT Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺0,00

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

0,00%
Taban ₺2.496,00

Haftalık En Yüksek

₺2.945,00

Aylık En Yüksek

₺3.440,00
F/K 40,26

Piyasa Değeri

₺77.976.562.500,00

Yabancı Oranı (%)

6,68%
Volatilite 2,17%

Açılış Fiyatı

₺0,00

Alış

₺0,00

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺3.047,50

Haftalık En Düşük

₺2.720,00

Aylık En Düşük

₺2.720,00
PD/DD 2,82

Sermaye

₺28.125.000,00
Net Kâr ₺1.936.783.023,00

BRYAT - Şirket Hakkında

BRYAT şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BRYAT ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

BARIŞ HAKKI KÖKOĞLU

Kuruluş Tarihi

19/12/1977

Halka Arz Tarihi

31.10.1996

Sektör

Holding şirket

Çalışan Sayısı

8

Adres

PÜRTELAŞ HASAN MAHALLESİ MECLİSİ MEBUSAN CAD.NO:37 34427 SALIPAZARI BEYOĞLU İSTANBUL

Merkez

TR

BRYAT Ortaklık Yapısı

Missing Image

Borusan Yatırım ve Pazarlama A.Ş.

Borusan Yatırım ve Pazarlama Anonim Şirketi (A.Ş.), 1977 yılında kurulan ve kurulduğu yıldan bu yana faaliyetlerine hız kesmeden devam eden bir şirket olarak biliniyor. Çelik, distribütörlük, lojistik ve teknoloji alanlarında faaliyet gösteren Borusan Yatırım ve Pazarlama A.Ş., pek çok farklı şirkete iştirak ediyor. Böylelikle şirket, yüksek büyüme potansiyeli olan ve kendi alanında lider konumda bulunan şirketlerden oluşan bir portföye sahip oluyor. Günümüzde halka açık bir şirket olarak işlem gören Borusan Yatırım ve Pazarlama A.Ş., sektörün öncülerinden biri olmayı başarıyor.

Borusan Yatırım Hakkında:

Borusan Yatırım ve Pazarlama A.Ş., Türkiye merkezli bir şirket olarak hizmet vermektedir. Otomotiv, lojistik ve enerji sektörlerinde faaliyet gösterdiği bilinen şirketlere yol gösterici bir hizmet sunmaktadır. Güçlü yatırımlar yapmakta olan şirket finans, organizasyon ve yönetim hizmetlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Şirket, faaliyet alanlarını her geçen gün genişletmekte ve faaliyetlerinde teknolojik yenilikleri her zaman göz önünde bulundurmaktadır.

2023 yılı itibarıyla Borusan Yatırım ve Pazarlama A.Ş.’nin yönetim kurulunda Cemil Bülent Demircioğlu, Tijen Çıdam, Erkan Muharrem Kafadar, Hakkı Atasagun ve Necmi Rıza Bozantı bulunmaktadır. Şirketin ana merkezi İstanbul Beyoğlu’nda yer almaktadır. Borusan Yatırım ve Pazarlama A.Ş.’nin, Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. gibi pek çok farklı şirketle yatırım ilişkileri bulunmaktadır.

Borusan Yatırım ve Pazarlama A.Ş., Borsa İstanbul (BİST)’da BRYAT hisse koduyla ve Yıldız Pazar’da işlem görmektedir. Borusan Yatırım ve Pazarlama A.Ş., ilk olarak 21 Ekim ile 1 Kasım 1996 tarihlerinde YTL öncesi 5,550 TL fiyatla halka arz olmuştur. BIST için ilk işlem tarihi 11 Kasım 1996 olarak bilinmektedir. Halka arzda aracı kurum olarak Finansbank tercih edilmiştir.

Borusan Yatırım hisseleri XBANA, XHOLD, XKTUM, XSIST, XTUMY, XUMAL ve XUTUM endekslerinde yer almaktadır. Şirketin fiili dolaşımdaki payı 3,962,109 lot ve pay oranı yüzde 14,08 olarak bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BRYAT hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BRYAT yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA A.S. hissesi alabilirsin.
BRYAT yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.