AKMGY Hisse - Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺258,75

Güncel Fiyat

₺10.383.212,25

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-7.75 (-2.91%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

AKMGY Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺258,75

Satış

₺260,00

Günlük Değişim %

-2,91%
Günlük Hacim (TL) ₺10.383.212,25
Taban ₺232,90

Haftalık En Yüksek

₺267,50

Aylık En Yüksek

₺281,50
F/K 16,34

Piyasa Değeri

₺9.642.060.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,60%
Volatilite 6,29%

Açılış Fiyatı

₺262,75

Alış

₺258,75

Günlük Değişim (TL)

₺-7,75
Tavan ₺284,50

Haftalık En Düşük

₺230,00

Aylık En Düşük

₺230,00
PD/DD 1,52

Sermaye

₺37.264.000,00
Net Kâr ₺589.994.734,00

AKMGY - Şirket Hakkında

AKMGY şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. AKMGY ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Murat KAYMAN

Kuruluş Tarihi

08/12/1989

Halka Arz Tarihi

15.04.2005

Sektör

Gayrimenkul yatırım ortaklığı

Çalışan Sayısı

7

Adres

Kültür Mah. Nisbetiye Cad. Akmerkez No: 56/1 Beşiktaş/İstanbul

Merkez

TR

AKMGY Ortaklık Yapısı

Missing Image

Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1993 senesinde İstanbul Etiler’de açılan Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) İstanbul’un en hareketli semtlerinden birinde faaliyetlerine devam ediyor. Şirket bünyesindeki seçkin marka ve mağazalarla alışveriş, eğlence ve yeme-içme alanlarında kentin en gözde adresleri arasında yer almayı sürdürüyor. Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin oluşturduğu yaşam alanlarında misafirlerin konforu için düşünülmüş pek çok detay yer alıyor.

Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 1993 senesinde İstanbul Etiler’de kurulmuştur. Şirketin kurulduğu Etiler semti şehrin en hareketli semtlerinden biridir. Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. bir gayrimenkul ve yatırım ortaklığı şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Hem bulunduğu konum hem de sağladığı konforlu alanlar sayesinde kurulduktan çok kısa bir süre sonra şehrin en gözde lokasyonlarından biri haline gelmiştir.

Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. günümüzde de bu popülerliğini korumaktadır. Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 1994 senesinde Akmerkez Residence projesini hayata geçirmiştir. Günümüzde Akmerkez Residence’ın bütün daireleri yenilenmiştir.

Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. kullandığı modern teknoloji, estetik çizgisi ve fonksiyonel imkanlarıyla sakinlerini güven bir şekilde ağırlamaktadır. Şirket bünyesinde çok sayıda seçkin marka ve mağaza yer almaktadır. Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ortakları arasında Klepierre, Akkök Holding A.Ş., Tekfen Holding A.Ş. ve Davit Braunştayn bulunmaktadır.

İstanbulluların buluşma noktaları arasında yer alan Akmerkez AVM her ay ortalama 1 milyondan fazla insan tarafından ziyaret edilmektedir. Alışveriş merkezi her gün 10:00-22:00 arası hizmet vermektedir. Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 15 Nisan 2005 tarihinde 4.70 TL sabit fiyatla halka arz edilmiştir. Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri AKMGY hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl AKMGY hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına AKMGY yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca AKMERKEZ GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
AKMGY yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.