Borsa Haberleri

Zura Bio, Halka Arzn Ardından 5 Kat Yükseldi!

March 23, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Zura Bio, Halka Arzn Ardından 5 Kat Yükseldi!

Borsaya yeni açılan biyoteknoloji şirketi Zura Bio (ZURA), salı günü donuk geçen ilk Nasdaq gününün ardından çarşamba günü 411%’e varan yükselişle büyük bir sıçrama yaptı.

● ZURA hisseleri 314%’lük bir artışla 30 dolar seviyesinde kapanış yaptı. 7,16 dolar ile açılış yapan hisse, önce 7 dolara kadar gerilese de sonrasında 37 dolara fırladı. Volatilite nedeniyle seans sırasında işlemler birkaç kez durdu.

● Merkezi Londra’da bulunan Zura; saçkıran, diyabet, KOAH ve astım gibi rahatsızlıkların tedavisi için klinik test aşamasında iki ilaç adayına sahip.

Zura Bio, Halka Arzn Ardından 5 Kat Yükseldi!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha