Borsa Haberleri

Zscaler ve Nvidia’dan Yapay Zekâlı Güvenlik Çözümleri Ortaklığı

June 11, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Zscaler ve Nvidia’dan Yapay Zekâlı Güvenlik Çözümleri Ortaklığı

Bulut güvenlik şirketi Zscaler (ZS), yapay zekâ destekli güvenlik inovasyonları sunmak üzere çip devi Nvidia (NVDA) ile yeni bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

Zscaler Zenith Live konferansında duyurulan ortaklığa göre Zscaler, Nvidia’nın yapay zekâ yazılım portföyünden yararlanarak kurumlara yeni kullanıcı deneyimi ve güvenlik merkezli yardımcı pilot hizmetleri sunacak.

Yapay zekâ destekli en son yenilikler arasında, türünün ilk örneği olan dijital deneyim izleme yardımcı pilotu olan yeni Zscaler ZDX Copilot ve büyük ölçekte basitleştirilmiş bilişim teknolojileri desteği ve operasyonları sağlamak için ağ, cihaz ve uygulama performansı içgörüleri sunan Nvidia NeMo Guardrails yer alıyor.

Zscaler ayrıca, NVIDIA Morpheus ile Zscaler ZDX Copilot ve Nvidia NIM ile Zscaler ZDX Copilot dahil olmak üzere pazara ek üretici yapay zekâ çözümleri sunmak için Nvidia Morpheus çerçevesinden ve Nvidia NIM çıkarım mikro hizmetlerinden yararlanacak.

Zscaler ve Nvidia’dan Yapay Zekâlı Güvenlik Çözümleri Ortaklığı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha