Borsa Haberleri

Zorlu Enerji, Elektrikli Şarj Ağını Genişletmek için Yeni Anlaşma İmzaladı

April 16, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Zorlu Enerji, Elektrikli Şarj Ağını Genişletmek için Yeni Anlaşma İmzaladı

Zorlu Enerji (ZOREN), iştiraki olan Electrip Global Limited ve elektrikli araçlar için şarj ağı sağlayıcısı olan Hubject GmbH arasında anlaşma imzalandığını duyurdu.

Buna göre Electrip Global Limited’in paylarının %100’üne sahip olduğu ZES Dijital Ticaret’in Türkiye’deki ZES elektrikli araç şarj istasyonları ile İtalya, Fransa, Bulgaristan, Yunanistan, Hırvatistan, Karadağ ve Polonya’da yer alan Electrip elektrikli araç şarj istasyonları, Hubject’in şarj ağında yer alacak.

Yapılan açıklamada anlaşmayla birlikte elektrikli araç sürücülerinin Hubject’in e-roaming ağında yer alan ZES ve Electrip şarj istasyonlarına kolaylıkla erişim sağlayacağı belirtildi.

Zorlu Enerji, Elektrikli Şarj Ağını Genişletmek için Yeni Anlaşma İmzaladı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP