Borsa Haberleri

Zoom Hayatta Kalmaya Çalışıyor!

March 29, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Zoom Hayatta Kalmaya Çalışıyor!

💻 Zoom, yoğunlaşan rekabet ortamında yeni geliştirdiği özelliklerle pazarda kalma mücadelesi veriyor.

● Hisse fiyatı bugüne kadar kaydedilen en düşük seviyelerin yakınlarında gezinen ve birkaç hafta önce çalışanlarının 15%’ini işten çıkaran Zoom (ZM) yeni özellikler geliştirerek Slack, Calendly, Google ve Microsoft gibi rakipleriyle rekabet etmeye çalışıyor.

● Yapay zeka destekli toplantı özetleri, istem tabanlı e-posta yanıtları, beyaz tahta oluşturma, görüntülü toplantılar ve toplantı planlama aracı bu yenilikler arasında.

● Bu son hamle, müşterilerinin daha fazla iş görevini kendi araçlarına kaydırmasını isteyen Zoom (ZM)’un, potansiyel müşteri bakımından zengin olan kurumsal pazarı hedef aldığını gösteriyor.

Zoom Hayatta Kalmaya Çalışıyor!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: TechCrunch