BIST Şirket Haberleri

Yeo Teknoloji 20,5 Milyon Dolarlık Anlaşma!

March 29, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Yeo Teknoloji 20,5 Milyon Dolarlık Anlaşma!

Yeo Teknoloji (YEOTK) bir süredir geliştirmekte olduğu Güneş Enerji Santrali (GES) projesi için Türkiye’nin alanında önde gelen bir şirketi ile satış sözleşmesi imzaladı.

Şirket Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı açıklamada;

“Şirketimiz, tüm izin süreçlerinin yürütülmesi dahil olmak üzere; proje geliştirme, mühendislik, ürün tedariği ve tüm inşaat, mekanik ve elektrik montaj işleri için anahtar teslim kurulum hizmetlerini sürdürmektedir.

Bu minvalde, bir süredir geliştirmekte olduğumuz GES (Güneş Enerjisi Santrali) projesi için, Türkiye’nin alanında önde gelen firmalarından olan bir müşterimiz ile 20.550.000 dolar bedelle sözleşme imzaladığımızı kamuoyunun bilgisine sunarız.” ifadelerine yer verdi.

Yeo Teknoloji, yeni iş ilişkisinin “şirketin ciro ve kârlılığını olumlu etkileyecektir” değerlendirmesinde bulundu.

Yeo Teknoloji 20,5 Milyon Dolarlık Anlaşma!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Kamuyu Aydınlatma Platformu