Bültenler

Yatırımcı Takvimi – 24 Haziran Haftası 

Yatırımcı Takvimi – 24 Haziran Haftası 
Google News Icon Takip Et

24 Haziran – Pazartesi

Bilanço – Haftanın ilk bilançoları Beyond Air (XAIR) ile başlıyor. 

Halka arzlar – Güney Koreli medya şirketi Webtoon Entertainment, Avustralyalı doğal gaz şirketi Tamboran Resources, biyofarma şirketi OS Therapies ve Permian havzası petrol şirketi LandBridge’in hafta içinde işlem görmeye başlaması bekleniyor.

TSİ 20.00 – Philadelphia Fed Başkanı Patrick Harker, bir etkinlikte ekonomik görünüm hakkında konuşma yapacak.

25 Haziran – Salı

Bilanço – Bilançolar Baker Hughes (BKR), Carnival (CCL) ve FedEx (FDX) ile devam ediyor.

Tüm gün – Apartment Income REIT (AIRC) hissedarları, Blackstone’un (BX) şirketi satın alma teklifini oylayacak.

Tüm gün – Günün önemli yatırımcı etkinlikleri arasında Trinity Industries’in (TRN) Yatırımcı Günü ve Arthur J. Gallagher’ın (AJG) Yatırımcı Toplantısı yer alıyor.

Tüm gün – Datadog (DDOG), New York’ta yıllık Dash etkinliğini düzenleyecek. Bank of America, Datadog’u yapay zekâ temasına daha da dahil edebilecek yeni ürün duyuruları ve entegrasyonlar nedeniyle etkinliği bir katalizör olarak görüyor.

TSİ 19.00 – Fed Guvernörü Lisa Cook, New York Ekonomik Kulübü’nün bir etkinliğinde konuşacak. 

TSİ 21.15 – Fed Guvernörü Michelle Bowman, St. Louis, Chicago ve Kansas City Fed’in düzenlediği Midwest Cyber Worksop etkinliğinin açılış konuşmasını yapacak.

26 Haziran – Çarşamba

Bilanço – Bilançoların devam ettiği çarşamba günü; General Mills (GIS), Paychex (PAYX), Levi Strauss (LEVI), Micron (MU) ve AeroVironment (AVAV) rakamlarını açıklayacak. 

Tüm gün – Chipotle (CMG) hisseleri, şirketin 50’ye 1 hisse bölünmesi sonrası işlem görmeye başlayacak.

27 Haziran – Perşembe

Bilanço – Nike (NKE), McCormick (MKC), Walgreens Boots Alliance (WBA) ve Acuity Brands (AYI) bilançosunu açıklayacak.  

28 Haziran – Cuma

TSİ 15.30 – Mayıs ayı çekirdek kişisel tüketici harcamaları (PCE) verisi açıklanacak. Ekonomistler, çekirdek PCE’nin yıllık bazda 2,6%, aylık bazda ise 0,3% artmasını bekliyor. 

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha