Borsa Haberleri

Wolfe Research, C3.ai’ın Notunu Düşürdü

April 24, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Wolfe Research, C3.ai’ın Notunu Düşürdü

Wolfe Research analisti Joshua Tilton, harcama endişeleri nedeniyle C3.ai’ın (AI) “SEKTÖRE PARALEL PERFORMANS” notunu “SEKTÖR ALTI PERFORMANS” olarak güncelledi. 

Şirket hissesi için 14 dolarlık 12 aylık ortalama hedef fiyat belirleyen Tilton, C3.ai’ın 2024 kazanç büyümesine yönelik “ciddi riskler” olduğunu ve harcama bütçelerinin de “negatif makro görünümden” etkilenme ihtimali olduğunu söyledi. 

Yılbaşından bu yana 80% değer kazanan C3.ai hisseleri, Wolfe Research’ün notunu düşürmesi sonrası bugün açılışta 5% düştü.

Wolfe Research, C3.ai’ın Notunu Düşürdü

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha