Borsa Haberleri

Wells Fargo ve Wolfe Research, Discovery’nin Notunu Yükseltti!

March 20, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Wells Fargo ve Wolfe Research, Discovery’nin Notunu Yükseltti!

Belirsiz küresel ekonomide bile şirketin serbest nakit akışı pozisyonunun güçlü olduğunu kaydeden Wells Fargo analisti Steven Cahall, Warner Bros. Discovery (WBD)’nin “SEKTÖRE PARALEL PORTFÖY AĞIRLIĞI” olan notunu “YÜKSEK PORTFÖY AĞIRLIĞI” seviyesine yükseltti ve 12 aylık ortalama fiyat hedefini 20 dolara çıkardı.

● Cahall bir yatırımcı bilgilendirme yazısında, “Hissenin bir yükseliş potansiyeline sahip olmasının yanı sıra düşüş ihtimalini sınırlandıracak bir serbest nakit akışına da sahip olduğunu düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.

● Analist ayrıca, Warner Bros. Discovery (WBD)’nin “doğrudan tüketiciye” segmenti ve HBO’nun, emsallerine kıyasla yeterince fiyatlanmadığını da kaydetti.

● Cahall, “Güçlü serbest nakit akışıyla, taktiksel yaklaşımıyla, daha etkin komuta-kontrol düzeniyle ve mükemmel HBO içeriğiyle yeni bir Warner Bros. Discovery doğuyor.” diye ekledi.

● Bunun yanı sıra Wolfe Research analisti Peter Supino da Warner Bros. Discovery (WBD)’nin “SEKTÖRE PARALEL PERFORMANS” notunu “SEKTÖR ÜSTÜ PERFORMANS” seviyesine yükseltti ve 12 aylık ortalama fiyat hedefini 20 dolara çıkardı.

Wells Fargo ve Wolfe Research, Discovery’nin Notunu Yükseltti!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha