Borsa Haberleri

Walmart ABD’de 150 Yeni Mağaza Açacak

January 31, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Walmart ABD’de 150 Yeni Mağaza Açacak

Walmart (WMT), hâlihazırda ABD’de büyük bir ayak izine sahip ancak görünüşe göre perakende devi daha da büyümek için alanı olduğunu düşünüyor.

Şirket, önümüzdeki beş yıl içinde mağazalarına 150 tanesini daha eklemeyi planladığını duyurdu. Şirket sözcüsü Josh Havens, bu mağazalardan bazılarının daha küçük bir formattan dönüştürülerek tam bir market ve ürün yelpazesine sahip olacağını ancak çoğunun yeni mağazalar olacağını söyledi.

Walmart yeni mağazaların ne kadara mal olacağını ve nerede bulunacaklarını söylemedi. Şirketin ülke genelinde 4.600’den fazla mağazası bulunuyor.

Walmart ABD’de 150 Yeni Mağaza Açacak

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC