Borsa Haberleri

Visa ve Mastercard’ın Notu Yükseltildi

January 10, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Visa ve Mastercard’ın Notu Yükseltildi

Seyahat bağlantılı yer değiştirme endişeleri azaldığı ve tüketici kartını aşan yeni akışlar çeşitlendirmeyi ve büyüme dayanıklılığını artırdığı için, yatırım kuruluşu Keybanc pazartesi günü yaptığı açıklamada Visa (V) ve Mastercard (MA)’ın notunu “SEKTÖR AĞIRLIĞI” seviyesinden “YÜKSEK PORTFÖY AĞIRLIĞI” seviyesine yükseltti.

Visa (V) ve Mastercard (MA) için fiyat hedefini de sırasıyla 187 dolardan 250 dolara ve 305 dolardan 425 dolara çıkardı.

Araştırma kuruluşunun olumlu duruşu ile Visa (V) ve Mastercard (MA) için pozitif (boğa) tavsiye notları birbiriyle bağdaşır nitelikte.

Visa ve Mastercard’ın Notu Yükseltildi

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha