Borsa Haberleri

Visa ve JPMorgan’dan Yeni Ödeme Ortaklığı

May 6, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Visa ve JPMorgan’dan Yeni Ödeme Ortaklığı

ABD’li kredi kartı şirketi Visa (V) ve bankacılık devi JPMorgan Chase’in (JPM) J.P. Morgan Payments birimi, şirketin Visa Direct ağı aracılığıyla ABD’de daha hızlı yurt içi ödemelerin sunulması yoluyla kullanıcı deneyimlerini artırmak ve kart sahiplerine yardımcı olmak için stratejik bir işbirliği açıkladı.

Visa Direct’in ABD’deki geniş kapsamlı erişimi sayesinde J.P. Morgan Payments; tüccarların, işletmelerin ve fintekin çeşitli çözümlerine daha hızlı yurt içi ödemeler dahil etmelerine yardımcı olacak.

Bu çözümler arasında, banka kartı kimlik bilgilerinden yararlanarak fonların doğrudan alıcıların banka hesaplarına ve dijital hesaplarına hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan Push to Card ödeme rayı da yer alıyor.

Visa ve JPMorgan’dan Yeni Ödeme Ortaklığı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha