Borsa Haberleri

VinFast, Elektrikli Bisikletini ABD’de Piyasaya Sürdü

January 10, 2024 • 1 dakika okuma süresi
VinFast, Elektrikli Bisikletini ABD’de Piyasaya Sürdü

Vietnamlı elektrikli araç üreticisi VinFast Auto (VFS) CES teknoloji fuarında DrgnFly isimli elektrikli bisikletini ABD’de piyasaya sürüleceğini açıkladı. 

DrgnFly’ın ABD’de piyasaya sürülmesi, VinFast’in herkes için sürdürülebilir bir yeşil mobilite geleceğine olan “sarsılmaz bağlılığının” altını çizdiğini söylediği ilk tanıtımından sadece bir yıl sonra gerçekleşti.

VinFast Drgnfly, iki yıl ve sınırsız kilometre garantisi ile birlikte 2.800 dolardan başlaması beklenen fiyatlarla ABD pazarında satışa sunulacak. Drgnfly’ın yakın gelecekte diğer küresel pazarlarda da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Büyük resmin bir parçası olarak VinFast, DrgnFly’ı şirketin kapsamlı elektrikli mobilite ekosistemindeki bir sonraki uzantı olarak tanımladı.

VinFast, Elektrikli Bisikletini ABD’de Piyasaya Sürdü

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha