Borsa Haberleri

Vimeo’nun Aralık Ayı Verileri Ne Gösteriyor?

January 19, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Vimeo’nun Aralık Ayı Verileri Ne Gösteriyor?

Aralık ayına ilişkin aylık metriklerini duyuran Vimeo (VMEO)’nun açıkladığı rakamlar, abone sayılarında ve gelirde düşüş eğiliminin devam ettiğini gösteriyor.

● Abone sayısı bir önceki yılın aynı dönemine göre art arda dört ay düşmüş oldu. Eylül, ekim ve kasım aylarında sırasıyla 1%, 3% ve 4%’lük düşüşlere kıyasla aralık ayında düşüş oranı 5%’e ulaştı.

● Kasım ayında (1%) daralarak büyüme serisini kıran gelir rakamları aralık ayında bir önceki yıla göre 2% geriledi.

● Gelir ve abone rakamları, abone artışının yavaşlamaya ve nihayetinde tersine dönmeye başladığı 2022’nin ilk aylarına kadar yıl bazında çift haneli artışlar kaydetti. Gelir rakamları yaz sonuna kadar çift haneli büyümesini sürdürdü.

● Kullanıcı başına ortalama gelir büyümesinde oklar yukarıyı göstermeye devam etti. Kasım ayında oran aynı kalırken, aralık ayındaki büyüme oranı 2% oldu.

Vimeo’nun Aralık Ayı Verileri Ne Gösteriyor?

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha