Borsa Haberleri

Victoria’s Secret Hisseleri Düştü!

March 3, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Victoria’s Secret Hisseleri Düştü!

2023’ün başında temkinli tahminlerde bulunan Victoria’s Secret (VSCO), dün kapanış sonrası işlemlerde 2,16% değer kaybetti.

● 2023’e başlarken bir nebze olsun ihtiyatlı davranılması gerektiğini ileri süren CEO Martin Waters, “Yeni yıla baktığımızda, ortamdaki zorlayıcı şartların öngörülebilir gelecekte devam edeceğinin farkındayız.” ifadelerini kullandı.

● Şirket, 2022’nin ilk çeyreğine kıyasla 2023’ün ilk çeyreğindeki net satışların 4-6% bandında düşüş göstereceğini öngörüyor.

● 0,30-0,60 dolar seviyesinde geniş bir hisse başına kâr aralığı öngören yönetimin bu tahmini, konsensüs tahmini olan 0,86 doların altında kalıyor.

Victoria’s Secret Hisseleri Düştü!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha