Borsa Haberleri

Vakıfbank, İngiltere ve BAE’de Şube Açıyor

Mart 1, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Vakıfbank, İngiltere ve BAE’de Şube Açıyor

Vakıfbank (VAKBN), İngiltere ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) şube açacak.

Banka tarafından KAP’a yapılan açıklamada İngiltere ve BAE’de şube açılmasına karar verildiği duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre iki ülkede şube veya temsilcilik açmak üzere gereken işlemlerin yapılması için yönetim kurulu tarafından genel müdürlüğe yetki verildi.

Vakıfbank’ın Yurt Dışındaki Şubeleri

Vakıfbank’ın hali hazırda New York, Erbil, Bahreyn ve Katar olmak üzere 4 yurt dışı şubesi bulunuyor. Diğer yandan bankanın Avusturya’da iştiraki olarak faaliyet gösteren VakıfBank International AG, Viyana ve Köln şubeleri ile faaliyet gösteriyor.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti