Borsa Haberleri

Uzman Yorumu: CrowdStrike İçin 2023 Zorlu Bir Yıl Olabilir!

January 6, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Uzman Yorumu: CrowdStrike İçin 2023 Zorlu Bir Yıl Olabilir!

Jefferies analisti Brent Thill’in 2023’te “daha zor bir yıl” geçirmesini olası görerek notunu düşürdüğü CrowdStrike (CRWD) hisseleri Perşembe günü 9%’dan fazla değer kaybetti.

● CrowdStrike (CRWD)’ın notunu “AL” seviyesinden “TUT” seviyesine düşüren Thill, şirketin “yüksekten uçmaktan ziyade bir öğütücüye dönüştüğünü” ifade etti.

● Not düşürme gerekçeleri arasında, CrowdStrike (CRWD)’ın FireEyem gibilerine kıyasla daha az müşterisinin olmasını ve eski yazılım tedarikçilerinin “deplasman fırsatının” “geçmişte olduğu kadar büyük olmamasını” gösterdi.

● “Meyvelerin dallardan sarktığı zamanlar artık geride kaldı. CrowdStrike’ın pazar payı elde etmesini bekliyoruz, ancak bu iş giderek daha zor bir hâl alacak.”

Uzman Yorumu: CrowdStrike İçin 2023 Zorlu Bir Yıl Olabilir!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha